+ קטגוריית המאמרים
אחת העובדות הברורות לכל מי שרוצה  להפוך את האתר שלו ליותר פופולארי ולהגדיל את תנועת הגולשים שמגיעה אליו , מגיע למסקנה שנחוצה לו תוכנית קידום אתרים . תהליך קידום במנועי חיפוש משתפר את דירוג האתר בתוצאות החיפוש של ביטויי מפתח נבחרים . להלן פרוט היתרונות העיקריים שהופכים את תהליך קידום האתרים להכרחי בכל אסטרטגיית שיווק באינטרנט.

חשיפה מוגברת באינטרנט
אחד היתרונות החשובים של תהליך קידום אתרים הוא להגדיל בצורה מובהקת את היקף תנועת הגולשים שנחשפת לאתר ולמוצריו והשירותים שהוא מציע. הגדלת היקף החשיפות מושגת כאשר האתר מופיע ב-10 התוצאות הראשונות (עמוד ראשון) בתוצאות החיפוש של הגולשים. מרבית הגולשים אינם ממשיכים לחפש מידע מעבר לעמוד הראשון ולכן שיפור דירוג האתר לעמוד הראשון משמעותו הגדלת הסיכוי לחשיפה ע"י גולשים שמתעניינים בתחום הפעילות שלך.

עלות תועלת
יש הרבה גישות למשוך גולשים לאתר. בין אם מדובר בפרסום מודעות בבאנרים ובין אם מדובר בפרסום באמצעות -Google AdWords ותשלום עבור כל קליק, מדובר בתוכניות שהאפקטיביות שלהן היא לטווח מידי. קידום אתרים בתוצאות ה"טבעיות" של מנועי החיפוש , מייצר אפקט ארוך טווח שמוזיל לאורך זמן את עלות "משיכת" התנועה לאתר. התוצאה של קידום אתרים יכולה להניב פירות במשך חודשים רבים ולעיתים אף שנים ולאורך זמן היא המשתלמת ביותר מבין שיטות הפרסום באינטרנט. שיפור חווית הגלישה
קידום אתרים מחייב את בעל האתר להשקיע בתכנים רלוונטים, מאמרים וטיפים מקצועיים. אחד הנושאים שמנועי החיפוש בודקים הוא משך הזמן שבו שוהים הגולשים באתר. ככל שהאתר מצליח ל"רתק" את גולשיו כך הוא מקבל קרדיט גבוה יותר ממנועי החיפוש. יוצא שלתהליך שיפור האתר יש אפקט כפול. הגדלת התכנים ושיפור חווית הגלישה, תשפר את היקף הפניות וההזמנות שמתקבלות מהאתרת ובנוסף שיפור חווית הגלישה תשפר את דירוג האתר בתוצאות החיפוש ותמשוך אליו גולשים חדשים.

שיפור המוניטין העסקי
מיקום האתר בתוצאות גבוהות של ביטוי מפתח מסוים, משמש בין היתר גם לדרך מצויינת לבנות מותג . מרבית הגולשים מאמינים כי בעמוד הראשון ממוקמים האתרים הטובים ביותר שגוגל "ממליץ" לבקר בהם. תוצאת הדירוג הגבוהה, היא מסר של איכות שבעל האתר מעביר לגולשיו - אני כאן כדי להשאר. 
 
לסיכום
תהליך קידום אתר מסייע להגדיל את היקף תנועת הגולשים לאתר. בשונה מתוכניות פרסום קונבנציונאליות האפקטיביות של התהליך נשמרת לאורך זמן . קידום אתר מסייע גם לבניית ערכים מוספים נוספים של בניית מותג ושיפור חווית הגלישה. לכן ישנה הסכמה בקרב כל העוסקים בשיווק באינטרנט שמדובר באפיק המשתלם ביותר לפרסום אתר אינטרנט.  
 
צרו קשר
משכית 22, הרצליה פיתוח
09-9514276