הופעה בדירוג גבוה היא דרך מצוינת להביא יותר לקוחות, אולם מה קורה כאשר מתפרסמות ידיעות שליליות על העסק שלך ? הפגיעה במונטין שתיגרם להתרחש במקרה כזה יכולה לגרום לרתיעה של גולשים להכנס לאתר שלך, אם באחת התוצאות האחרות שבעמוד הראשון מתפרסמות ידיעות על מוצר פגום או שירות גרוע או תביעה משפטית שאתה מעורב בה.
 
למעשה, כל עסק נמצא בסיכון בכל פעם שאחד הגולשים מחליט לפרסם על השירותים או המוצרים שלו ביקורת שלילית . יש לזכור שכל טקסט שמפורסם באמצעות אתר אינטרנט/בלוג/פורום,  נגיש לכל מנועי החיפוש הגדולים כמו גוגל ו-Yahoo! . לכן הסיכויים שתוצאה שלילית תופיע כאשר מחפשים את שם חברה היא גבוהה. מה אפשר לעשות?

הכללים לניהול מוניטין באינטרנט :

יד על הדופק - בצע לעיתים דחופות חיפוש של שם העסק שלך.  האם התוצאות חיוביות או שליליות ? אם פורסמו הערות שליליות פורסמה על העסק שלך בזמן האחרון , יש לשים לב היכן הדברים האלה התפרסמו. במקרים מסוימים, אתה יכול ליצור קשר עם מנהל האתר  ולבקש להסיר תגובות פוגעניות.  אם הוא  לא יקבל את בקשתך, מומלץ להשתמש בשירותי חברה לניהול מוניטין באינטרנט. הדרך לטפל בסוג פגיעה שכזה הוא או לשלם למי שפרסם את הידיעה כדי שיסיר אותה, או לגרום לתוצאות חיוביות אחרות להיות מעל הדירוג של הפרסום הפוגע.

גישה פרואקטיבית לניהול מוניטין - בין אם פורסמו ידיעות שליליות ובין אם לאו, על החברה לפרסם את הפעילויות של באתרי חדשות, אתרי מאמרים חופשיים, בלוגים ובאמצעות פעילות יחסי ציבור מקצועיים בכתבות בפורטלים המובילים. כל איש מקצוע יודע כי  "הרבה יותר קל לבנות תוכן חיובי עבור גוגל , הרבה לפני שהידיעות השליליות מגיעות. ככל שתתפרסמנה ידיעות חיוביות בפורטלים ופורומים חזקים, כך יהיה קשה יותר לקדם ידיעה שלילית בפורום זניח לעמוד הראשון.

פיתוח תכנים מקצועיים - פיתוח תוכן הוא דרך מצויינת לקדם אתרים במנועי חיפוש. אחת הדרכים לפתח מונטין אינטרנטי שגם יוכל למשוך תנועה איכותית של גולשים לאתר היא באמצעות יצירת בלוג מקצועי ופרסום כתבות אינפורמטיביות על התחום/תעשייה בה אתה פועל. פיתוח של תכנים מקצועיים הוא דרך מצויינת לבסס  את היושרה המקצועית שלך, ולתת לגולשים את הרושם שאתה הסמכות העליונה בתחום שלך. בטווח הארוך, זה גם יעזור לך למשוך תעבורת גולשים איכותית יותר באמצעות מנועי החיפוש .

ניהול מקצועי של מונטין באינטרנט - לחברות גדולות מומלץ לחשוב על התקשרות עם חברה המתמחה בבניית מיתוג באינטרנט וניהול מוניטין. פעולה זו תחסוך לך זמן, תסכול ואף כסף כמו חברות אלו יכולים להיפטר מכל ההודעות השליליות בפורומים, לוחות מודעות, בלוגים וכו. חברות אלו יכולים גם לקדם דפי אינטרנט חיוביות בתקשורת המתייחסות חברות על ידי ניצול מומחיות בנושא קידום אתרים במנועי חיפוש (SEO).

צרו קשר
משכית 22, הרצליה פיתוח
09-9514276