תוכן

."התוכן הוא המלך",  בעידן שבו הצלחת אתר נמדדת לפי הדירוג שלו במנועי החיפוש .

הסיבה היא פשוטה למדי : כאשר מנסים לבנות נוכחות באינטרנט, התוכן הוא הדבר שמושך לקוחות ומחזיק את תשומת לבם. זה אחד האמצעים היחידים, אשר יביא לקוחות לאתר האינטרנט שלך ויהפוך אותו לכלי מכירה שאותו מחפשים הן הגולשים והן מנועי החיפוש. לכן אין מקום להתפשר על איכות התוכן באתר. 
 

היתרונות של תוכן איכותי באתר :
 

1. הגדלת משך השהות באתר והקטנת ה Bounce rate - מנועי החיפוש נותנים משקל רב למשך הזמן שהמבקרים שלך נמצאים באתר. ככל שזמן זה ארוך יותר מנועי החיפוש מייחסים לאתר תכונות של עניין ורלוונטיות וממליצים עליו גם לגולשים אחרים. השקעה בתוכן איכותי היא לפיכך מפתח להגדלת משך השהות באתר ותמריץ לביקורים חוזרים.

2.מיתוג ותדמית - כתיבת מאמרים מקצועיים ואיכותיים מציגה את כותבם כמומחה. לפיכך השקעה בתוכן איכותי תסייע להגדיל את אמינות האתר ולהעלות את הסבירות המבקר יהפוך ללקוח.

3.תוכן איכותי והשכונה האינטרנטית - תוכן איכותי הוא גורם משיכה גם לפורטלים ולאתרי חדשות שמחפשים כל העת תוכן חדש להציע לגולשים שלהם. פרסום תוכן איכותי עשוי לקדם שיתופי פעולה עם אתרים שיציגו אותך ואת האתר שלך כמומחה ויסיעו לקדם את יחסי ציבור של העסק שלך. בנוסף הופעה באתרים אחרים תגדיל את כמות הקישורים החיצוניים שמפנה אל האתר שלך, דבר בעל חשיבות עליונה בתהליך קידום אתר במנועי החיפוש.
 

4. ספגטי של מילים - ככל שיש יותר תכנים כך גדלה ההסתברות לקלוע לצורות חיפוש שונות של גולשים. מנועי החיפוש יודעים ליחס הקשר של ביטוי חיפוש שנמצע בתוך עמוד טקסט, גם אם הוא מפוזר על פני מספר פסקאות. 
 

 5. פרסום וקידום אתרים באמצעות הפצת תכנים - השקעה בתוכן איכותי, תאפשר בהמשך תהליך השיווק באינטרנט להפיץ אותו ברשת, באמצעות אתרי סינדיקציה של מאמרים חופשיים. דרך זו נחשבת אפקטיבית מאד כאחת הטכניקות המקובלות לקידום אתרי אינטרנט.
 

אם אתם לא מרגישים בטוחים מספיק לכתוב את התוכן של האתר בעצמכם , יש כיום עשרות קופירייטרים מצויינים שיכולים לעשות עבודה טובה מאד. מומלץ לשאול האם יש להם ניסיון בכתיבה שמתאימה לאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).  
 

לסיכום

השקעה בתוכן איכותי, היא ההשקעה המשתלמת ביותר בתחם השיווק באינטרנט. תוכן איכותי יסייע למשוך גולשים חדשים לאתר באמצעות מנועי החיפוש, וכן יסייע למתג את האתר והחברה שמאחוריו כחברה מקצועית ומובילה בתחומה.    

צרו קשר
משכית 22, הרצליה פיתוח
09-9514276