+ קטגוריית המאמרים

קידום אתרים מקצועי (2)

לנו ב Dreamview יש צוות מיומן בקידום אתרים מקצועי.

הערכים בהם דוגלת החברה:

◦ שיפור דרמטי בדירוג תוצאות החיפוש של לקוחותינו במסגרת תהליכי קידום האתרים שאנחנו מנהלים עבורם.
◦ פיתוח פתרונות טכנולוגיים המותאמים אישית לכל לקוח כדי לסייע להם לעמוד ביעדים העסקיים שלהם.
◦ עמידה באתגרי הכנולוגיה ושיפור מתמיד של המתודולוגיות והכלים בהם מבצועת טכניקת קידום האתרים.
◦ שילוב פתרונות קידום אתרים בצורה חלקה עם פעילות יחסי ציבור ואסטרטגיית השיווק הכוללת של העסק
◦ שקיפות בתהליכי העבודה ובניתוח התוצאות.

נה כמה רכיבים קריטיים להשגת ROI חיובי מנוע החיפוש מאמצי הייעול:

המחקר והתכנון עבור החזרת אופטימלית
לפני כל קמפיין קידום אתרים, הפוקוס חייב להיות על מחקר צרכנים של אחד, בתעשייה, ואת המותג. נאותות תכנון נכון, לרבות ניצול מודיעין תחרותי, לעזור לסלול את הדרך לבניית מפת דרכים רבת עוצמה, מותאמים אישית לביצוע קמפיין חלקה, ובסופו של דבר המאפשר מותג להחזיק יתרון תחרותי.

תהליך התכנון צריך לכלול ניצול של השקיפות של האינטרנט. התחייבות זו מחייבת גישה המובילים כלים המודיעין התחרותי כגון Hitwise, להתחרות, ועל נילסן. כלים אלה מספקים מובילים תקדים תובנות אסטרטגיות אינטרנט של המתחרים, הזדמנויות בשוק, ואת התנהגות הלקוחות. מודיעין זה גם מספק גישה מילות מפתח אפשריות כי להיות זרז לפיתוח אסטרטגיית פילוח. פילוח הוכיחה להיות גורם הצלחה קריטי בפיתוח אסטרטגיות כי התנועה להגביר את שיעור ההמרה, המוביל מחזירה אופטימלית.

הוכחת הרשות של מנועי החיפוש
כדי להמחיש את מנועי החיפוש שהאתר הוא הסמכות בכל ענף נתון בנושא, או מילת מפתח, כי אתר האינטרנט חייב להוכיח שהוא יכול לספק את הכוונה של שאילתות החיפוש של הצרכן. מותגים שרוצה לנצל את היתרונות השורה התחתונה של התנועה האורגנית צריך אינטרנט מתוחכמים שיווק שותפים, כי יש ניסיון הרבה מעבר אלמנטים בסיסיים של אופטימיזציה למנועי חיפוש. זה כרוך חלקה תיאום שכבות שונות תורמות הסמכות באינטרנט של המותג, שילוב טכניקות כגון יצירת אינדקס סמנטי חבוי, ולשלב נוכחות חברתית של המותג ואת הציבור בפעילויות יחסי. על ידי תקשורת סמכות מנועי החיפוש, משווקי נראות.

טכנולוגיה סיוע דין וחשבון"
כאשר החיפוש נכונה שיווק הטכנולוגיה עם מעקב ודיווח מתקדמים מיושם, מותגים יכולים לקבוע אילו יוזמות קידום אתרים לספק את הערך הרב ביותר, וכיצד אלו משתלבים עם יוזמות פעילויות שיווק אחרות כמו שילם החיפוש, ומה בהכנסות נובע בהשקעה קידום אתרים.

יוזמות אינטרנט שיווק כולל קידום אתרים יש את היתרון הטמון להיות אחראי מאוד. זה אימץ באופן מלא באמצעות המתודולוגיה של Dreamview. השיווק החיפוש שלנו בטכנולוגיה DSMM Advantage ™ הוא מנוצל כדי לעקוב אחר כל פרט של כל אחד ממסעות הפרסום של לקוחותינו.

צרו קשר
משכית 22, הרצליה פיתוח
09-9514276