+ קטגוריית המאמרים

קידום אתרים אינו דבר של מה בכך. הוא מורכב ממספר תהליכי עומק מורכבים ונדרש זמן רב להבנת ההיבטים העיקריים שלו.

להלן רשימה של כמה מספר עקרונות החשובים ביותר לצורך קידום אתרים שכדאי להיות מודעים להם:

יש צורך בשינוי
אחת התפיסות המוטעות לגבי קידום אתרים גורסת כי היא אפשר להגיע לתוצאות גם ללא שינוי מהותי באתר. לרוע המזל, אין הדבר כך. חברת קידום אתרים שטוענת שהיא יכולה לגרום לאתר לתפקד טוב יותר במנוע החיפוש, מבלי לשנות אותו, ככל הנראה אינה פועלת על פי כללי האתיקה המקובלים ועלולה לגרום בטווח הארוך יותר נזק מתועלת.

מנועי החיפוש לומדים על האתר על ידי סריקה חכמה של התוכן שהוא מכיל, מתוך כוונה לדרג אותו בתוצאות שקשורות לקונטקסט המתאים שלו. הרובוטוים של מנועי החיפוש מנתחים את גוף התוכן של העמודים האתר וכן את התוכן שממוקם בתוך תגיות המטא (meta tags ). אחד היתרונות לתהליך הזה הוא שככל שתוכן האתר יותר רלוונטי, כך הוא ישתפר הדירוג שלו.

לכן, אתרים שכוללים טקסט מתאים ועשיר בתוכן, מועדפים על פני אתרים שלא משקיעים בתוכן איכותי.

מנהלי חברות שרוצים לשפר את הביצועים שלהם חייבת לקחת את נושא השיווק במנועי חיפוש ברצינות, שכן מדובר בדרך המהירה ביותר והבריאה ביותר לייצר תנועה איכותית לאתר האינטרנט של החברה.  

קידום אתרים הוא אחד הכלים המרכזיים של שיווק באינטרנט. תהליך קידום אתרים מורכב משיפור איכות התוכן באתר , בניית קישורים ויצירת פעילות מקבילה ברשתות חברתיות.
 
ברמה הבסיסית, שירות קידום אתרים מקצועי צריך לנתח ולשנות את התכנים וקוד האתר ולהתאימם למילות מפתח הרלוונטיות שרוצים לקדם.

חשוב מאד להתייעץ עם חברת קידום האתרים לפני עדכונים משמעותיים שמתוכננים באתר, על מנת לא לאבד דירוגים שכבר הושגו בגלל חוסר תשומת לב לפרטים של הפניות נכונות מהעמודים הישנים לחדשים, בדיקת התאמת קוד האתר והתאמתו לסטנדרט W3C , בדיקת איכות הקישורים שכבר קיימים לאתר , שיפור התגיות המאפיינות כל עמוד, ועוד. אלא אם אתה בטוח ב-100% במה שאתה עושה, אפילו השינויים הקלים ביותר יכולים להשפיע בצורה משמעותית על דירוג האתר. 

צרו קשר
משכית 22, הרצליה פיתוח
09-9514276