+ קטגוריית המאמרים

איך לקדם את האתר בגוגל הופכת להיות שאלה מרכזית שמונחת על שולחנו של כל מנהל שיווק.  ברור לכל אחד כי מרבית החיפושים באינטרנט מתבצעים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל. המשמעות היא שכל ביטוי חיפוש שניתן להתקדם בוא לתוצאות גבוהות, מתורגם להכנסות ישירות לעסק. ולהיפך. בכל פעם שלקוח פוטנציאלי מחפש של שם מוצר או שירות ולא מוצא את ההאתר של העסק שלך - זהו אובדן פוטנציאלי של הכנסות.

קידום אורגני
שיפור האופטימיזציה של האתר והתאמתו לדרך שבה מנועי החיפוש סורקים אתרים, היא הדרך הטובה ביותר להתקדם בתוצאות האורגניות של גוגל. 
אופטימזציה טובה מתחילה בבחירת כותרות ותגי meta ייחודיים לכל עמוד. בנוסף מומלץ להשקיע בתוכן איכותי ולהמנע מכפיליות בתוכן בתוך האתר, שכן מנועי החיפוש מאד מחמירים בניסיונות הונאה של יצירת תכנים יש מאין. ענין נוסף שמשפיע על הקידום האורגני הוא העיצוב של האתר. עיצוב אלגנטי מגדיל את שהות הגולשים באתר ולכן מזכה אותו בנקודות זכות בחישובי האלגוריתם של גוגל, בנוסף הימנעות מתמונות כבדות משקל והקטנת מהירות הטעינה של העמוד גם הן משפיעות על הדירוג.

קידום ממומן
השיטה השניה והמהירה יותר (אך גם היקרה יותר) להתקדם בגוגל היא כמובן פרסום ב-Google AdWords - הפרסום ההממומן של גוגל. תוכנית זו מאפשרת להופיע בכל מילת חיפוש מתבקשת בעמוד הראשון כפונקציה של עלות כספית לכל קליק שנובע מהפרסום. לכאורה פרסום שתמורתו היא עבור תוצאות בפועל, יחד עם זאת התחרות המתגברת על כל פרסום גרמה לעליה משמעותית בעלות של כל קליק וקשה כיום למצוא ביטויים שהעלות שלהם נמוכה מ3-4 ש"ח לכל קליק. כך שהעסק הזה מתחיל להיות יקר ומחייב מחשבה מחודשת באשר להקצאה של תקציבי פרסום לעקוצים כמו פייסבוק, או אפילו לערוצים מסורתיים יותר כמו אתרי חדשות ופורטלי בהם ניתן למצוא עלויות לקליק נמוכות בהרבה.

קידום תמונות וקטעי וידאו
אחת הדרכים להופיע בעמוד הראשון של גוגל היא על ידי הופעה בקישור לסרטים או לתמונות. בעקבות השינוי האוניבסאלי בתוצאות החיפוש שגוגל הכריזה עליו, מנוע החיפוש יתחיל להראות בעמוד הראשון גם תוצאות מערוצים אחרים של גוגל כגון : גוגל חדשות, גוגל וידאו, גוגל מפות, גוגל תמונות וכו.
המשמעות היא יותר תחרות בקרב האתרים, בשל תוצאת החיפוש שנגזלה מהם. יחד עם זאת זו הזדמנות להתגנב לעמוד הראשון דרך הדלת האחורית.
העלאת קטעי וידאו ל you-tube , העלאת תמונות , פרסום בבלוגים , תוך תיוד במילות המפתח הרלוונטיות יכול לגרום לאתר או לתוכן שלכם להופיע בעמוד הראשון במסגרת התוצאות ששמורות לערוצים שאינם אתרים.

צרו קשר
משכית 22, הרצליה פיתוח
09-9514276