+ קטגוריית המאמרים

קידום אתרים בתוצאות החיפוש האורגניות בגוגל מושפע  בעיקר הקישורים איכותיים שמצביעים על האתר. מנועי החיפוש מייחסים חשיבות גדולה יותר לקישורים שמגיעים מאתרים בעלי רלוונטיות לעולם התוכן של האתר, לעומת קישורים שמגיעים מאתרים שלכאורה אינם עוסקים באותו התוכן.

הימים של חוות קישורים ( אתרים שהוציאו כמויות גדולות של קישורים לאתרים אחרים) נגמרו. גוגל מזהירה במפורש בעלי אתרים כנגד יצירת קישורים מלאכותיים  ואתרים נפגעים בדירוג שלהם במידה ואיכות הקישורים שלהם נמוכה. הסיבה להקצנה בגישה הזו של גוגל , היא הרצון למנוע קידום אתרים מלאכותי של אתרים שאין בהם תוכן "אמיתי".

לפיכך הם מייחסים איכות משתנה לאתרים בהתאם לקריטריונים שונים שעשויים להצביע על כך כי באתר מסוים יש מידע שמעניין גולשים, ומאידך הם מורידים את הדירוג לאתרים שהגולשים "מצביעים" נגדם ברגלים, וממהרים ל"נטוש" לאחר ביקור קצר.


 אחת הדרכים לבנות קישורים טובים, היא פרסום תכנים באתרי מאמרים חופשים ובפורומים מקצועיים. פרסומים אלו יניבו עם הזמן גם תנועה של גולשים שהגיעו לאתר אגב חיפוש מידע בתחום התוכן המתאים. הרעיון שעומד מאחרי אתרי מאמרים חופשים כגון (article.co.il או reader.co.il ) , הוא שמפרסם התוכן מסכים לוותר על זכויות היוצרים שלו, ומאפשר לבעלי אתרים אחרים להעתיק את התוכן המאמר לאתרים אחרים, בתמורה לשמירה על התוכן במלואו, לרבות הקישורים והקרדיט שהיו במאמר המקורי. סוג הזה של פרסום מסייע להגדיל את נראות המאמר ומגדיל את כמות הקישורים ה"לגיטימיים" לאתר.

השתתפות בפורומים הקשורים לתעשייה או בבלוגים באתרים הקשורים לתעשייה וכן פעילות ברשתות חברתיות, תסייע גם היא להשיג קישורים חיוניים לאתר.

אסטרטגיית של בניית קישורים מתמשכת תסייע "להתפתחות" הטבעית של והאתר ולהתקדמות רציפה שלו בתוצאות הדירוג. ככלל סבלנות והתמדה הם מצרך נדרש בענף קידום האתרים. ותיקי התחום ידעו להמליץ בחום להמנע מקניית קישורים מאסיבית בזמן קצר, שכן מנועי החיפוש יודעים לזהות מהלכים כאלו, ולהתעלם מהם,שכן אין אתר שבתוך יום הופך להיות יקיר של כמות גדולה של פורטלים חשובים (שבדר"כ יהיו מתחומים שונים) .לאט אבל בטוח - היא עצה שטובה גם לאסטרטגיית בניית הקישורים שלך.

צרו קשר
משכית 22, הרצליה פיתוח
09-9514276