+ קטגוריית המאמרים


כל מנהל אתר אינטרנט , למד על בשרו את החשיבות של קידום אתרים. קשה איתם אבל בלתי אפשרי בלעדיהם. לוקח זמן ומשאבים רבים להתקדם במילים בעלות משמעות וכן נדרש מאמץ לא קטן לשמור על המיקום שהושג לאורך זמן. מצד שני, בלי תנועה ממוקדת שנובעת מקידום האתר, העסק יפסיד הרבה מכירות.

ישנן הרבה שיטות לעודד תנועה לאתר. קידום אתרים או אופטימיזציה למנועי חיפוש - (SEO) היא אחת מהשיטות המתקדמות ביותר להגדיל את היקף התנועה של לקוחות רלוונטים אל האתר. למי שחדש בתחום , קידום אתרים הוא תיאוריה שניתן ללמוד במספר מפגשים קצר, אולם היישום דורש מספר חודשים נוסף של ניסוי וטעיה. בחירה של יועץ קידום אתרים היא האלטרנטיבה הנכונה למרבית האתרים. חלוקת עבודה נכונה בין היועץ החיצוני לצוות העובדים בארגון, יכולה להוזיל בטווח הארוך את תהליך קידום האתרים ללא צורך לשלם עלויות חודשיות לנצח.

מעקב אחרי השינויים הדחופים בטכניקות קידום אתרים דורש הרבה מאד זמן כדי לשמור על רמת עדכניות גבוהה. לא כל ארגון יכול להרשות לעצמו איש מקצוע ייעודי שיטפל בנושא קידום האתר ברמת האינטנסיביות שאכן נדרשת. לכן מרבית הארגונים שוכרים שירותים מיועץ קידום אתרים על מנת לטפל במשימה החשובה הזו. הפיתוי לנסות ולחסוך בעלוית אלו הוא גדול. אולי גדול מידי. שכן, מצד אחד ברור שלא תמיד ההצעות הגבוהות ביותר ישיגו באמת את התוצאות הטובות ביותר, מצד שני הצעות זולות שנובעות מחוסר ניסיון או משיטות קידום מפוקפקות שמוצגות כ"פטנט ייחודי" או כ"סוד מסחרי" עלולות לגרום לאתר יותר נזק מתועלת.

הנה כמה לתהליך שכירת יועץ קידום אתרים

1. ראשית, תמיד כדאי לקרוא מעט חומר רקע על התחום כדי להתרשם מהרמה המקצועית של איש המקצוע וכן על מנת להבין את התיאוריה ואת השפה המקצועית.
2. חיפוש ב-YouTube יוכל להציג לכם מספר קורסים און ליין על התחום. להלן סרט הדרכה לקידום אתרים שהחברה שלנו העלתה לרשת, ולצידו סרטי הדרכה נוספים שמרביתם שימושיים ומקצועיים מאד.
3. בדוק מי מקדם חברות שנמצאות אתך בקשר מסחרי ובקש המלצות.
4.בקש לראות תוצאות של אתרים שקודמו, אילו מילות מפתח התקדמו? תוך כמה זמן? האם מידת התחרות שיש על הביטויים הללו דומה למילים שאתה רוצה לקדם?

לסיכום
המטרה העיקרית של כל אסטרטגיית קידום אתרים היא לשפר את דירוג האתר במילות המפתח הנבחרות. יועץ קידום אתרים יוכל לסייע בביצוע התיקונים הנדרשים באתר ולאחריהם להתוות דרך ליצירת תכנים חדשים והכשרה קצרה בנושא השגת קישורים מרשתות חברתיות ובאמצעות סינדיקציה של תוכן.

בהצלחה!

צרו קשר
משכית 22, הרצליה פיתוח
09-9514276